Bezpłatny e-book!

Zdobywaj klientów dzięki opiniom!

Porady, które znajdziesz w ebooku, pomogą Ci zwiększyć efekty Twoich działań.

Pobierz swój bezpłatny e-book już teraz!

Wpisz adres e-mail i odbierz swojego darmowego e-booka!

Author has been featured in:

Opinie Twojej firmy w Internecie są ważne. Teraz wykorzystasz ich pełny potencjał!

Zbieranie pozytywnych opinii to jedno. Ich umiejętne wykorzystanie, to zupełnie co innego. To zasób, którym dysponuje Twoja firma. W naszym E-booku znajdziesz porady, w jaki sposób w pełni wykorzystać ich potencjał, zarządzać nimi i przekuć w realnych klientów, którzy skorzystają z usług Twojej firmy.

Co znajdziesz w środku?
Poznaj autora

Wiktor Pohorecki

Wiktor Pohorecki, specjalista ds. komunikacji i strateg marki. Od kilku lat zajmuje się pomaganiem firmom w jak najlepszym wykorzystaniu ich potencjału. Ze szczególnym ukierunkowaniem na zmiany, które na branży marketingowej wymusiło pojawienie się i rozwój Internetu.

Według czytelników
Przydatny, można faktycznie zwrócić uwagę na rzeczy, o których wcześniej się nie myślało. Wcześniej podchodziłem do opinii na zasadzie - są, to są, nie ma to trudno. Ale chyba trochę zmienię podejście do tematu
Anna W
Można dowiedzieć się trochę o wpływie opinii na pozycjonowanie w Google i na decyzje klientów. Dla mnie super 🙂
Robert M
To raczej wstęp do tematu opinii, ale jak najbardziej ok. Jeśli ktoś nie interesował się tym wcześniej, to znajdzie garść porad o zbieraniu, wykorzystaniu i reagowaniu na opinie w internecie. Wiedza na pewno wartościowa, zwłaszcza dla branży turystycznej i gastro
Aneta B
Raczej traktowałem opinie jako dodatek do tej pory. Ciekawe podejście, żeby wykorzystać je jako “zasób firmy” do przyciągania klientów.
Janusz T
Dobra alternatywa zamiast kupowania opinii. Zwłaszcza w kontekście tego, że google coraz bardziej to blokują. Trochę pracy i da radę uzbierać ich na tyle, żeby dogonić tą „uczciwą” konkurencję. Dzięki!
Marta D

Jeżeli nie chcesz zapisywać się do newslettera, możesz kupić naszego ebooka
“Opinie w MARKETINGU – Klucz do sprzedaży zależny od Ciebie!”
za 19 zł brutto, pisząc do nas na adres kontakt@opinieo.pl